.

Turnieje

X Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

Poznański Klub Szaradzistów "Pyrrus" serdecznie zaprasza miłośników krzyżówek, rebusów oraz innych łamigłówek słownych na X Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania oraz IX turniej rebusowy "Pyrrusjada". Zawody odbędą się 7 października (sobota) 2017 o godz 11.30 w Domu Kultury "Orle Gniazdo" w Poznaniu na Os. Lecha 43. Zgłoszenia przyjmuje Alicja Stiller tel. 501 833 332, e-mail: alicjastiller@wp.pl

IX Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

undefined

08.10.2016
Ósmego października stolica Wielkopolski gościła uczestników IX Szaradziarskich Mistrzostw Poznania. Uczestnicy rozwiązywali zestawy zadań w dwóch 70-minutowych rundach. Mistrzem Poznania został Rafał Tałaj z Częstochowy, który w walce o tytuł wyprzedził Leszka Rydza oraz Jacka Wojaczyńskiego.

VIII Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

Na starcie VIII Mistrzostw Poznania stawiło się blisko trzydziestu zawodników z całego kraju, aby zmagać się zestawami mniej lub bardziej trudnych łamigłówek przygotowanych przez klubowiczów z Pyrrusa.

VII Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

Na starcie siódmej edycji poznańskich zawodów stawiło się 30 szaradzistów z różnych stron kraju, wśród nich czołówka ostatnich mistrzostw Polski. Taka obsada gwarantowała zaciętą walkę i emocje do samego końca.

VI Otwarte Szaradziarskie Mistrzostwa Poznania

05.10.2013
W VI Otwartych Szaradziarskich Mistrzostwach Poznania zorganizowanych przez nasz klub zwyciężył Rafał Tałaj z Częstochowy. Najlepszą poznanianką została Agnieszka Warwas (Pyrrus Poznań), która zajęła 5. miejsce. Triumfatorem turnieju rebusowego "Pyrrusjada" został również Rafał Tałaj. Poniżej relacja, wyniki i zestawy zadań.

  Subskrybuj zawartość
 
wykonanie: stawik.com